AKTUÁLNĚ

novinky z e-aukcí

Vážení zákazníci,

touto formou bychom Vás chtěli informovat o navázání spolupráce společnosti E-aukční portál s. r. o. se společností A-TENDER s.r.o. Od této chvíle bude veškerý administrativní servis i péči o klienty společnosti A-TENDER vyřizovat E-aukční portál. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 605 558 665.

Dne 14.03.2018

 

                                                               

Radek Drmota,                                                                    Jan Weber,

jednatel společnosti A-TENDER s r.o.                      jednatel společnosti E-aukční portál s r.o.

Od počátku roku 2017

Stále pořádáme aukce pro domácnosti i podnikatele, jen za rok 2017 jsem vysoutěžili pro naše zákazníky více než 1500 výhodnějších smluv a počítáme, že zejména podzim, bude z hlediska ještě hektičtější. Nenechávejte řešení energií na poslední chvíli, přihlaste se pomocí formuláře nebo zašlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . K přihlášení potřebujete pouze platnou smlouvu a poslední roční vyúčtování k odběrnému místu. Aukce probíhá napříč republikou, není proto důležité kde bydlíte :-). Pokud například vytápíte nemovitost zemním plynem, neváhejte nás kontaktovat, v těchto případech dostahujeme úspor obvykle 15-30 % z platby za zemní plyn(komoditní složku) a stálý měšíční plat. Díky 4 leté zkušenosti pracujeme pouze s osvědčenými partnery, za  dobu existence jsme zprostředkovali více než 18.000 výhodnějších smluv pro naše zákazníky - domácnosti, podnikatele i zákazníky z řad měst a obcí. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci s přechodem k novému dodavateli. 

 

Termíny podzim 2017

Na podzim chystáme 2 hlavní termíny soutěží:

1. ve druhé polovině měsíce září

2. ve druhé polovině listopadu

 

Nenechávejte vše na poslední chvíli, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Účast v aukci je bezplatná a navíc Vám předem garantujeme minimální výsledek, pokud jej nesplníme, není Vaše povinnost smlouvu s novým dodatelem podepsat. Pomůžeme Vám s celým administrativním procesem, výhodné smlouvy jsou na 2 roky, před jejich uplynutím Vás oslovíme a nabídneme Vám služby na další období. 

 

Pro přihlášení stačí předložit následující dokumenty

  • kopii platné smlouvy na plyn/elektřinu (včetně aktuálních dodatků)
  • kopii ročního vyúčtování plynu/elektřiny (souhrnná faktura s detailním rozpisem vyúčtování)
  • číslo SIPO nebo číslo účtu, ze kterého platíte zálohy 


Výhody e-aukce

  • získání velmi výhodné ceny na trhu
  • zafixování této ceny po celou dobu trvání smlouvy (24 měsíců), dodavatel nemá možnost cenu měnit
  • výrazné snížení měsíčního poplatku za odběrné místo
  • účast v e-aukci je zcela ZDARMA
  • zajišťujeme pro občany 100% administrativní servis
  • garance úspory (v případě nižší úspory je přechod k novému dodavateli na rozhodnutí občana) 

 PF2017Vážení klienti, přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku pevné zdraví, radost a pohodu. A-TENDER tým

eru logo15.4.2016 - Placení elektřiny podle jističů se odsouvá na rok 2019.

15.3.2016 - Upozorňujeme občany Jablonce nad Nisou a okolí, že přihlásit se do e-aukce mohou pouze na kontaktním místě do 30.3.2016 nebo na www.setrime-lidem.cz.

 Plakat A4 Jablonec4.3.2016 -  Od pondělí 7.3.2016 mají možnost obyvatelé Jablonce nad Nisou a okolí využít zřízeného kontaktního místa na radnici a přihlásit se do e-aukce energií.

Společnost A-TENDER s.r.o. je specialistou na poli  elektronických aukcí elektrické energie a zemního plynu a připravila pro Vás profesionální službu s cílem ušetřit Vám 20 - 30 % z Vašich současných cen silové elektřiny nebo zemního plynu. V našem systému jsou zapojeni všichni dodavatelé elektřiny a plynu. Šetřete s námi!