AKTUÁLNĚ

novinky z e-aukcí

eru logo15.4.2016 - Placení elektřiny podle jističů se odsouvá na rok 2019.

Od plánovaného placení elektřiny podle jističů se zatím ustupuje, aby nedošlo k poškození koncových zákazníků. Informaci potvrdila předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. 

Navrhovaná tarifní struktura měla začít platit od roku 2017 a negativně by dopadala na chataře či chalupáře s nízkou spotřebou, ale vyšší kapacitou jističe.

Změna se měla týkat pouze regulových cen, které upravuje ERÚ. Týká se plateb za přenos a distribuci. 

Neregulovanou část plateb si stanovuje každý dodavatel sám a výhodnou cenu si můžete zajistit prostřednictvím e-aukce. Ceny za silovou elektřinu a stálý měsíční plat se pohybují pod akčními cenami jednotlivých dodavatelů. Průměrná úspora u plynu dosahuje 49,71% a odběratel ušetří průměrně 17 944 Kč. U elektřiny dosáhla průměrná úspora v poslední aukci 5 509 Kč, průměrně 39,04%. 

 

 

Společnost A-TENDER s.r.o. je specialistou na poli  elektronických aukcí elektrické energie a zemního plynu a připravila pro Vás profesionální službu s cílem ušetřit Vám 20 - 30 % z Vašich současných cen silové elektřiny nebo zemního plynu. V našem systému jsou zapojeni všichni dodavatelé elektřiny a plynu. Šetřete s námi!