AKTUÁLNÍ E-AUKCE

zúčastněte se jakékoli aukce

Pokud se aktuálně e-aukce nekoná poblíž Vašeho bydliště neváhejte a zaregistrujte se do e-aukce ZDE. Budete zařazeni do nejbližší sdružené elektronické aukce energií.

24. 9. 2014

LIBEREC

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory 11% a více, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány v říjnu na kontaktní adresu.

3.12.2015 - Kyjov 

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány v prosinci na korespondenční adresu.

12. 11. 2014

ZNOJMO

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory 11% a více, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány začátkem prosince na kontaktní adresu.

Znojmo 16. 12. 2015 

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány v lednu na korespondenční adresu.

 

20. 5. 2015

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány začátkem června na kontaktní adresu.

22. 6. 2016

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, byly nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány na korespondenční adresu.

24. 6. 2015

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány v červenci na kontaktní adresu.

13. 4. 2016

JABLONEC NAD NISOU A OKOLÍ

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány na korespondenční adresu.

16. 9. 2015

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Klientům, kteří dosáhli garantované úspory, budou nové smlouvy na elektřinu a plyn zaslány v říjnu na korespondenční adresu.

2. 11. 2016

SDRUŽENÁ E-AUKCE DOMÁCNOSTI

Prostřednictvím elektronické aukce nabízíme možnost snížit náklady na silovou elektřinu a zemní plyn. Garantujeme vám minimálně 9% úsporu.

Sběr podkladů do 19. 10. 2016

Společnost A-TENDER s.r.o. je specialistou na poli  elektronických aukcí elektrické energie a zemního plynu a připravila pro Vás profesionální službu s cílem ušetřit Vám 20 - 30 % z Vašich současných cen silové elektřiny nebo zemního plynu. V našem systému jsou zapojeni všichni dodavatelé elektřiny a plynu. Šetřete s námi!