KONTAKTUJTE NÁS

pro nezávaznou kalkulaci výše úspory za dodávky energií

Pro domácnosti ZDARMA registrace, účast v e-aukci i administrativní servis.

Vybíráme z nejlepších nabídek významných a prověřených dodavatelů, kvalita energie je stále stejná.

Nepodaří-li se nám vysoutěžit garantovanou úsporu, pak Vám neplynou žádné povinnosti, registrace a smlouva se ruší bez nároku na jakékoli poplatky.

průměrná úspora na domácnost u plynu

13 552 Kč

průměrná úspora u elektřiny

5 348 Kč 

 

 

 

 

ZAJÍMÁ VÁS, KOLIK BYSTE S NÁMI UŠETŘILI VY?

Rádi i Vám úsporu za platby energií vyčíslíme zdarma!

Formulář slouží i pro přihlášení do e-aukce.

Stačí vyplnit formulář, obratem se Vám ozveme zpět

Povinné pole
Soubory lze zaslat ve formátu pdf, png, jpg.

 

PŘIHLÁŠKU MŮŽETE ZASLAT TAKÉ E-MAILEM

Pokud se chcete přihlásit raději přes e-mail, zašlete smlouvu včetně dodatku a poslední vyúčtování (fakturu) na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Můžete připsat i poznámku libovolné délky. 

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním veškerých mých osobních údajů, které tímto poskytuji společnosti A-TENDER s.r.o. za účelem výběrového řízení či elektronické aukce na dodavatele elektrické energie a zemního plynu. Současně potvrzuji, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Společnost A-TENDER s.r.o. je specialistou na poli  elektronických aukcí elektrické energie a zemního plynu a připravila pro Vás profesionální službu s cílem ušetřit Vám 20 - 30 % z Vašich současných cen silové elektřiny nebo zemního plynu. V našem systému jsou zapojeni všichni dodavatelé elektřiny a plynu. Šetřete s námi!